Mūsų paslaugos

Kranų projektavimas

Pagal kiekvieno kliento turimą situaciją ir poreikį mūsų įmonėje atliekamas tiek tipinių, tiek netipinių kranų projektavimas. Dirbame su įvairių rūšių tiltinių, gembinių kranų, atskirų talių, jų pokraninių kelių ir kitų kėlimo įrenginių projektavimo darbais. Ruošiame visų kėlimo įrenginių techninę dokumentaciją. Esant poreikiui suteiksime nemokamas konsultacijas bei rasime pačius efektyviausius sprendimus Jūsų verslui.

Kėlimo įrangos gamyba ir montavimas

UAB Logvitus profesionaliai dirbantys, atestuoti specialistai ne tik pagamins, bet ir sumontuos tiek savo gamybos, tiek ir kitų gamintojų kėlimo įrenginius bei pokraninius kelius. Savo įmonėje dedame itin dideles pastangas užtikrinti sklandų darbų atlikimą, puikią jų kokybę, kad šie atneštų aukščiausius efektyvumo rodiklius. Stengiamės dėl kiekvieno kliento, todėl bet kuriuos gamybos ir montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje prisitaikant prie Jūsų poreikių.

Remontas ir priežiūra

Pastoviai eksplotuojama kėlimo įranga reikalauja ne tik dažnos priežiūros, bet ir reikiamų žinių, žmogiškųjų išteklių. Patikėkite mūsų profesionaliai kranų priežiūros komandai visus rūpesčius, susijusius su kėlimo įrenginių ir pokranių kelių priežiūra bei remontu. Aptarnaujame klientus pagal sutartį arba atskirą iškvietimą. Padėsime užtikrinti sklandų kėlimo technikos darbą ir atliksime įvairius kranų modernizavimo ir modifikavimo darbus, kad šie net tik atitiktų visus keliamus saugumo reikalavimus, bet ir sumažintų veiklos išlaidas bei padidintų Jūsų efektyvumą.

Atsarginių dalių tiekimas ir pardavimas

Specializuojamės įvairių atsarginių dalių bei kėlimo įrangos (stropai, traversos, griebtuvai ir kt.) tiekime bei pardavime. Savo klientams galime pasiūlyti atsargines dalis tiltiniams bei gembiniams kranams (jas išanksto užsakius), prekiaujame talėmis (naujomis bei po kapitalinio remonto). Taip pat parduodame įvairius kranų komponentus (mazgus, kitas dalis), rankinius pultus, nuotolinio valdymo įrangą (distancinius pultus).

Aptarnaujami kranai

Gembiniai kranai

Gembiniai kranai, nesvarbu, ar tai būtų sieniniai ar atraminės rūšies, yra vieni greičiausiai sumontuojamų ir lengviausiai prižiūrimų kėlimo sprendimų mūsų teikiamų paslaugų spektre. Dažniausiai šią kėlimo įrangą siūlome įmonėms, kurioms reikalingi kėlimo sprendimai prie staklių, įvairiose kitose gamybos vietose. Gembiniai kranai padeda užtikrinti efektyvų ir spartų darbą, neprarandant tikslumo. Mūsų siūlomi sieniniai gembiniai kranai yra montuojami prie pastato sienos arba (jeigu yra galimybė) prie pastato kolonos. Šie pasižymi itin nedideliais gabaritais, o tai padeda patalpose sutaupyti vietos. Tuo tarpu atraminiai gembiniai kranai yra tinkami eksplotuoti tiek vidaus patalpose, tiek ir lauko sąlygomis. UAB Logvitus taip pat teikia gembinių kranų priežiūros ir modernizavimo darbus.

Ožiniai kranai

Ožiniai kranai dažniausiai yra naudojami geležinkelio stotyse, uostuose ar atvirose sandėliuose atlikti įvairiems sandėliavimo, pakrovimo ir iškrovimo darbams. Pagal savo konstrukciją, ožiniai kranai yra skirtomi į viensijus bei dvisijus, turintys gembes arba be jų. Šio tipo kranai gali būti naudojami tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygomis. Maksimali krano keliamoji galia – 32 t, maksimalus kėlimo aukštis – 12 m. Pagal kliento poreikius atliksime ožinių kranų priežiūros, remonto ir modernizavimo darbus visoje Lietuvoje.

Tiltiniai kranai

UAB Logvitus projektuoja ir gamina visų tipų tiltinius kranus: pakabinamus viensijus bei viensijus ir dvisijus atraminius tiltinius kranus. Šio tipo kranai pasižymi itin dideliu kėlimo, pervažiavimo ir darbo režimų pasirinkimu. Tiltiniai kranai yra tinkami naudoti tiek vidaus patalpose, tiek ir lauko sąlygomis. Maksimali krano keliamoji galia – 20 t, maksimalus kėlimo aukštis – 30 m. Reiktų atkreipti dėmesį, kad tiltinių kranų montavimas reikalauja, kad pastato konstrukcija būtų tinkama krano bėgių tvirtinimui. Pagal kliento poreikį atliekame tiltinių kranų modernizavimą. Profesionali mūsų specialistų komanda užtikrins patį geriausią sprendimą būtent Jūsų turimai situacijai. Taip pat teikiame tiltinių kranų remonto ir priežiūros darbus.

Užpildykite užklausos formą

Turite klausimų? Užpildykite žemiau esančią užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  Mūsų rekvizitai

  UAB Logvitus

  Įmonės kodas: 160433142,
  PVM mokėtojo kodas: LT604331411,
  Adresas: T. Masiulio g. 16A, Kaunas,
  Banko sąskaita: LT42 4010 0425 0317 5321 AB Luminor Bank.

  Susisiekite:

  Direktorius: +370 698 79587
  El. paštas: logvitus@gmail.com